Uluslararası Yaz Okulu

Home / Uluslararası Yaz Okulu
Uluslararası Yaz Okulu

“Düş Mucitleri International Kids Summer School” kapsamında doğa ile iç içe geçmesini planladığımız yaz okulu programımız, uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuştur. Çocuklarımızın doğa ile bütünleşerek zaman geçirmesi ve yepyeni keşifler yapması için başlattığımız programımız bu sene ilk defa 2-6 yaş arası çocuklarımıza yönelik düzenlenmiştir.

1 Temmuz ve 30 Ağustos dönemini kapsayan yaz okulu programımız; %70’i doğada, %30’u ise okul ortamında geçecek şekilde planlanmıştır.

Anadili İngilizce olan rehber eğitmenlerimizin de katılımıyla gerçekleşen yaz okulu programımızda; İngilizce çocuklarımız için ders olmaktan çıkarılır. Günlük hayatta, oyun oynarken, arkadaşlarıyla sosyalleşirken İngilizce konuşan çocuklarımızın bu dile hakimiyetlerini arttırmak adına yaz okulu programımız büyük bir katkı sağlamaktadır.

Yaz okulu programımız farklı yaş gruplarındaki çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak hazırlanmıştır. Yaş gruplarına uygun planlanan yaz okulu programımızda binicilik, dikkat ve algı çalışmaları, robotik kodlama, doğada kazı çalışmaları ve hatta doğada hazine avına kadar farklı konseptlerde zengin aktiviteler bulunmaktadır.

Yaz okulu programımız ile ilgili detaylı bilgi almak için okulumuzu ziyaret edebilir ya da 05443703515 veya 02323703515 nolu telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz…