Bale Kursu

Home / Bale Kursu
Bale Kursu

Bale; çocukların dünyaya bakışını değiştiren, yaratıcılıklarını besleyen, özgüvenlerini arttıran ve sanatla buluşmalarını sağlayan bir danstır.

Uzman eğitmenler eşliğinde çocuklarımıza sunduğumuz bale kurslarıyla çocuklarımızın fiziksel gelişimlerini desteklemeyi, esneklik kazanmalarını ve kaslarını güçlendirmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda duruş bozukluklarının düzeltilmesi ve önlenmesi süreçlerine de katkıda bulunuyoruz.

Klasik müzik eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bale eğitimlerimizle çocuklarımızın müzik kulaklarını geliştiriyor; seslere ve ritimlere karşı duyarlılık geliştirmelerine imkan tanıyoruz. Bale yapan çocuklarımız akranlarıyla daha rahat iletişime geçebiliyor ve sosyalleşme sorunları azalıyor.

Bale eğitimleri, öncesi ve sonrası süreçlerinde çocuklarımız sorumluluk almayı öğreniyor, takım çalışmasının önemini kavrıyor ve emek vererek ortaya çıkardıkları gösteriyi sunarak özgüvenlerini yükseltebiliyor. Sanatla iç içe büyüyen ve kendini ifade etmenin farklı yollarını keşfeden “Düş Mucitleri” hayata öz değerlerini fark ederek devam ediyor.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak