Güvenlik

Home / Hakkımızda / Güvenlik

Çocuklarımızın güvenliği en büyük önceliklerimiz arasındadır.

Eğitimlerimiz ve atölye çalışmalarımız esnasında kullandığımız oyuncak ve materyalleri özenle seçiyoruz. Kimyasal madde, zehirli ilaç, yakıcı materyal ve yutulabilecek nitelikteki eşyalara okulumuzda yer vermiyoruz.

Tam zamanlı eğitmenlerimizin gözetiminde olan çocuklarımızdan gözümüzü ayırmasak da işimizi şansa da bırakmıyoruz. Okulumuzu çocuklarımızın güvenliğini tehlikeye atabilecek tüm unsurlardan arındırıyoruz. Kat ve çevre düzenlemesini mükemmelleştirerek çocuklarımızın güvenliğini en üst düzeyde kuruyoruz.

Aldığımız fiziksel önlemlere ek olarak okulumuzu gün boyunca güvenlik kameraları ile izliyoruz. Okulumuzun iç kısmının ve bahçesinin net olarak görüntülenebilmesini mümkün hale getiren güvenlik teknolojilerinden yararlanıyoruz.

Tüm bu unsurlar dışında; çocuklarımızı velileri tarafından belirlenen kişiler dışındaki kimseye, hiçbir şartta teslim etmiyor; kimlik bilgileri bizde bulunan veli ve veli yakınlarımız dışındaki kişilerin çocukları almak için gelmesi durumunda velilerimizle iletişime geçerek kendilerini durumla ilgili bilgilendiriyoruz.